Forum Paruresis Forum Strona Główna Paruresis Forum
Przeniesione tutaj a problemy z dwójką pod Jelito w ogniu
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mieszkanie

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Kilka słow o sobie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliher



Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 19:46    Temat postu: mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Witajcie forumowicze. Pisze z nadzieją, że podzielicie się ze mną swoim doświadczeniem. Mam zamiar kupić swoje pierwsze mieszkanie. Chcę, by było nowe. Upatrzyłam już sobie kilka, miałam też okazję spotkać się z osobą z firmy, która buduje blok http://arbetdeweloper.pl/ . Na co trzeba zwrócić uwagę, by zakup nie okazała się klapą, a strzałem w dziesiątkę? Dziękuje za wszystkie uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 25, 2018 19:46    Temat postu:

Powrót do góry
bianlach



Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azalia03



Dołączył: 25 Mar 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważnych jest wiele rzeczy lokalizacja przede wszystkim, metraż, wysokość piętra, bo wykończenie to wiadomo później. No i oczywiście czy przy odbiorze wszystko jest zgodne z umową. Ja dla pewności odbierając mieszkanie w Warszawie, poprosiłam o fachowe spojrzenie na wszystko przedstawiciela firmy per modum. Dobrze się po prostu upewnić, że wszystko jest tak jak powinno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fitka



Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 22

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie teraz właśnie powstaje super osiedle, fajnie zlokalizowane na Pradze Południe, to Nowa Grochowska, miejsce jest idealnie skomunikowane z centrum i innymi dzielnicami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaela



Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukałam mieszkania w stolicy ale za długo to trwało i nic sensownego nie mogłam znaleźć, dopiero Pani Joanna z biura nieruchomości przy Lekkiej 3 szybko się z tym uwinęła i mam teraz niedrogie idealne mieszkanko w idealnej lokalizacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elenoe



Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopelek



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 201

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o mnie, to ja wiele przydatnych produktów do domu to mogę przez internet. Ostatnio udało mi się znaleźć na stronie tego sklepu https://tohurt.pl/49-pojemniki-na-odpady całkiem spory wybór pojemników na odpady. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibil



Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 80

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście zaineterowani aranżacją wnetrz, chcecie coś zmienić w waszym mieszkaniu czy macie ochotę coś kupić, to bardzo serdecznie wam polecam odwiedzić [url=https://homeparkjanki.pl/]centrum janki[/url] gdzie mozecie zobaczyć mnóstwo ciekawych inspiracji wnętrz. Według mnie warto i bardzo wam polecam.
_________________
[url=http://www.autoprezent.pl/tory-samochodowe/tor-kartnigowy-poznan]tor kartingowy w poznaniu[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Topka18



Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 135

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że temat dotyczy głównie mieszkań w Warszawy, ale gdyby ktoś szukał dobrej ekipy do wykończenia zakupionego mieszkania w Poznaniu, podrzucam ofertę rzetelnej i fachowej ekipy https://remontowymistrz.pl/wykonczenia-pod-klucz/ Pozdrawiam :wink:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 22, 2022 07:30    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Kilka słow o sobie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Paruresis Forum  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group