Forum Paruresis Forum Strona Główna Paruresis Forum

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pościel dziecięca - czyli jaka?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gechingen

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 09:14    Temat postu: pościel dziecięca - czyli jaka? Odpowiedz z cytatem

Za parę tygodni urodzi nam się dziecko, Kupiliśmy już praktycznie całą wyprawkę... z wyjątkiem kilku kompletów pościeli!!! Nie wiem, jakim cudem to przeoczyliśmy, ale jedna rzecz nie daje nam spokoju - jaka dokładnie powinna być pościel dziecięca?!?
Z czego ma być wykonana, jak często ją wymieniać, jaka kolorystyka? W sklepach typu https://asantiforkids.com/ i pokrewnych jest mnóstwo najróżniejszych rzeczy, a wcale nie jest powiedziane że wszystkie z nich faktycznie się nadają dla niemowlaków Shocked Czekam na Wasze rady i spostrzeżenia Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 08, 2019 09:14    Temat postu:

Powrót do góry
mczay

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko ma pościel bawełnianą, ale ważniejszy był wybór materaca dla niego. Zdecydowałam się na model lateksowy antyalergic covers model ml1 z tego względu że ma alergię. Patrzyłam na to czy ma pozytywną opinię instytutu matki i dziecka w Warszawie i dlatego też go wybrałam.
Powrót do góry
karmot

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pościel dla dziecka musi być przede wszystkim bezpieczna. Jeżeli nie masz u siebie w mieście w sklepach stacjonarnych możliwości kupienia takiej pościeli to zobacz dokładną ofertę tutaj i mam nadzieję, że coś znajdziesz. Sam nie zamawiałem stąd, ale z tego co piszą inni użytkownicy warto zamówić z tego sklepu.
Powrót do góry
karmot

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy to ja nie robiłam takich zakupów przez internet ale mogę teraz napisać dziękuję Ci za link sklep o którym wspomniałaś okazał się świetny. W ofercie bardzo dobra pościel dziecięca w dobrej cenie moja córeczka od razu ją pokochała Smile
Powrót do góry
Puchatek

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie pościel dziecięca kojarzy się przede wszystkim z czymś bezpiecznym dla najmłodszych. Materiał musi być delikatny, nieszkodliwy dla skóry dziecka, dobrze też, gdy jest kolorowy - to dobrze kojarzy się dzieciom. Jeśli poszukujecie materiału, który nada się na taką pościel, to dobrze powinien wypaść Dress-Code – Velvet pikowany. Jest łatwo dostępny i niedrogi.

Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Gru 04, 2019 14:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: