Forum Paruresis Forum Strona Główna Paruresis Forum

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wymienić czy zregenerować?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Celiusz

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 09:18    Temat postu: wymienić czy zregenerować? Odpowiedz z cytatem

Mam Skodę z silnikiem Diesla - od prawie 20 lat. Bardzo dbam o samochód, ale ostatnio silnik zaczął się krztusić w zupełnie niespodziewanych sytuacjach. Z tego co wyczytałem na http://dieselserwismleczna.pl/regeneracja-wtryskiwaczy-naprawa-pomp-wtryskowych/ przyczyną będą zanieczyszczone wtryskiwacze paliwa. I tutaj kwestia zasadnicza: próbować je regenerować, czy to nie ma sensu i lepiej wymienić je w całości??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 19, 2019 09:18    Temat postu:

Powrót do góry
Geranium

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już zbyt wiele części wymieniałam w aucie i w końcu stwierdziłam, że czas kupić nowe, solidne i bezpieczne. Dla mnie idealny będzie MINI 3-drzwiowy, którym będę mogła jeździć zarówno do pracy, jak i na weekendowe wypady z przyjaciółką. To ona z resztą mnie namówiła na to auto i konkretnie w salonie MINI Bawaria Motors. Jest teraz wyprzedaż rocznika 2019, zatem muszę jak najszybciej umówić się na jazdę próbną.
Powrót do góry
pompom

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie nie zawsze opłaca się daną część samochodu dawać do regeneracji. Wszystko zależy od tego co konkretnie nam się popsuło, bo jak chodzi o reflektor czy soczewkę to oczywiste iż bardziej opłaca się dać ją do regeneracji. Tym bardziej, że na http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi znajdziemy szeroki wachlarz takich usług i to w dość rozsądnych cenach. Także uważam, że należy się zastanowić i przeanalizować a potem podjąć decyzję
Powrót do góry
Waddok

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś przychodzi taki czas, że musimy pożegnać się ze swoim samochodem i rozglądnąć się za nowym. Nie wszystko opłaca się naprawiać w nieskończoność.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Gru 05, 2019 16:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: