Forum Paruresis Forum Strona Główna Paruresis Forum
Przeniesione tutaj a problemy z dwójką pod Jelito w ogniu
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wysokość długu potrzebna do upadłości

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Terapia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wikcin



Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 12:28    Temat postu: Wysokość długu potrzebna do upadłości Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry wszystkim - piszę w sprawie prawnej.
Podejrzewam, że ktoś z WAS był w takiej sytuacji, że widmo bankructwa zaglądało już w oczy. A mnie mocno interesuje kwestia, jak wysokie muszą być długi, żeby móc się starać o ogłoszenie upadłości i częściowe oddłużenie.
Są jakieś limity kwotowe, bierze się pod uwagę przychody w zestawieniu do zobowiązań czy jak :shock:

Ale proszę Państwa, ja bardzo proszę o cyferki!
Liczyłam, że konkretne liczby znajdę na https://www.oglosupadlosckonsumencka.pl/upadlosc-konsumencka/ albo innych stronach prawniczo-kancelaryjnych. Ale tam takich danych nie ma, tylko chwalenie się własnymi wynikami :-/
To co, może jednak mnie oświecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 27, 2021 12:28    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Terapia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Paruresis Forum  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group