Forum Paruresis Forum Strona Główna Paruresis Forum

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta odchudzająca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CleoOOO3

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 17:31    Temat postu: Dieta odchudzająca Odpowiedz z cytatem

Chcesz zmienić nawyki żywieniowe? Polecam http://gpsd.pl/
Na pewno pomogą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Cze 25, 2019 17:31    Temat postu:

Powrót do góry
ola23

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja od jakiegoś czasu nie jem mięsa, jednak nie zawsze miałam pomysł na smaczne i zdrowe dania roślinne. Z pomocą przyszła mi dieta pudełkowa wegetariańska, dzięki której nie muszę się martwić o przygotowywanie posiłków i wiem, że dostarczam mojemu organizmowi wszystkich potrzebnych składników. Serdecznie polecam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pompom

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okazuje się,że bardzo duże grono ludzi jest na jakieś tam diecie. Tak już mamy,że staramy się eksperymentować z jedzeniem i nie zawsze jest to dobre dla naszego organizmu. Dlatego też staramy się także wspomóc nasz organizm poprzez suplement. Warto jest się kierować wyborem suplementu poprze najlepsze opinie konsumentów. I takim jednym z lepszych jest Sliminator. A tutaj https://dolinabiotechnologiczna.pl/sliminator-opinie znajdziecie szczegóły
Powrót do góry
Pamela

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie diety pudełkowe, o których wspominała ola23, stały się ostatnio bardzo popularne. Ja również zdecydowałabym się na opcję wegetariańską, ale z tego, co widziałam na stronie https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/wegetarianska-z-ryba, niektóre firmy cateringowe oferują wariant z rybą. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
edicvx

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
Powrót do góry
Marcelia

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ubolewam nad tym, że takie diety pudełkowe jeszcze nie dotarły do mojej miejscowości. Znacznie ułatwiłoby mi to trzymać odpowiednią dietę i wyręczyło od gotowania. Sama już nie wiem jak przygotowywać posiłki. Jak chcę ugotować zdrowo, to niezbyt mi to smakuje i w ostateczności nie jem w ogóle. Albo smacznie albo w ogóle.
Powrót do góry
Puchatek

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diety pudełkowe na pewno są całkiem wygodne i smaczne (o ile trafi się na odpowiednią firmę), ale nie da się ukryć, że koszta są naprawdę spore. Miesięczne koszta takiej diety to co najmniej 1000 złotych. Jeśli jest ktoś w stanie codziennie poświęcać chwilę na przygotowywanie posiłków i skontaktuje się z odpowiednim dietetykiem (w ramach POZ takie wsparcie w klinice Śliwa w Wałbrzychu jest darmowe – https://www.przychodniaspecjalistyczna.com.pl/), to bez problemu schudnie jedząc smacznie i zdrowo.

Wink
Powrót do góry
Waddok

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojemu znajomemu z pomocą utrzymania nawyków żywieniowych przyszła dieta pudełkowa. Nie musiał się martwić, ile jedzenia przygotować na kolejny dzień. A jaki wypasiony jadłospis miał, zawsze ślinka mi ciekła.
Powrót do góry
RozaliaK

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę dieta odchudzająca wcale nie musi być jakaś katorżnicza. Wystarczy jest zrezygnować ze słodzonych napojów i wszelkich niepotrzebnych przegryzek. Węglowodany proste zastąpić złożonymi, no i spożywać mniej tłuszczów nasyconych.
Powrót do góry
rafon

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od ponad 1,5 roku ograniczyłem cukry, jem więcej owoców i warzyw, a dodatkowo włączyłem do diety Now Kava Kava, który zapewnia działanie relaksacyjne. Schudłem 15 kg od tego czasu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 09, 2019 15:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: