Forum Paruresis Forum Strona Główna Paruresis Forum
Przeniesione tutaj a problemy z dwójką pod Jelito w ogniu
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kraków - terapia stopniowej ekspozycji

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Terapia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morgotheron



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 97

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 20:48    Temat postu: Kraków - terapia stopniowej ekspozycji Odpowiedz z cytatem

Szukam więc kogoś obojętnie kogo do wspólnej walki. Terapia stopniowej ekspozycji jest najskuteczniejsza. Jesteś z Krakowa - pisz śmiało tu lub na priv. Wspólnymi siłami rozwalimy to govno.

Niestety, spocząłem na laurach, bo w obecnym życiu paruresis nie stanowiło wielkiego problemu, ale teraz jest zupełnie inaczej. Jako, że dawno nie byłem opowiem może o postępach, kiedy mogę się odlać:
-jak sam to wiadomo, że zawsze;
-w kabinach bez problemu, nawet jak jest kolejka do kabin w zatłoczonej galerii;
-w kabinach na uczelni to samo;
-w kabinie, nawet gdy znajomy na mnie czeka, ale znajduje się poza łazienką;
-przy pisuarach, gdy jestem sam zawsze;
-przy pisuarach, gdy jest ktoś w kabinie też nie ma problemu;
-przy pisuarach, gdy zacznę, a ktoś wejdzie i będzie lał do pisuaru to nie przestaje lać i kontynuuje szczanie;
-mieszkałem też w akademikach typu łazienka na 6 osób w składzie w przedpokoju i spoko oraz łazienka w pokoju tyle, że tak z boku bardziej.

Moje obecne problemy to:
-zaczęcie szczania do pisuaru, gdy ktoś inny szcza do pisuaru;
-obecnie mam problem i długo mi zajmuje szczanie - mianowicie jestem w pokoju z innym współlokatorem. Niestety, łazienka jest taka, że widać przez szybę mój łeb przez co trochę mi zajmuje wyszczanie się, ale z drugiej strony to doskonały trening.
-silna presja czasu - ktoś z rodziny znajomych na mnie czeka i mnie popędza, gdy znajomy na mnie czeka w łazience.



Zastanawia mnie jeszcze jedno dlaczego szczanie wśród nieznajomych jest u mnie takie łatwe, a wśród znajomych jest ciężej.

Będę musiał rozpracować to przy pomocy terapii poznawczo-behawioralnej.


Na ostateczny nokaut mam zamiar działać kompleksowo - terapia stopniowej ekspozycji + terapia poznawczo-behawioralna + autosugestia/przemawianie do podświadomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 02, 2019 20:48    Temat postu:

Powrót do góry
Morgotheron



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 97

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up, oferta cały czas aktualna. Jakby ktoś się zdecydował to piszcie tutaj na maila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Morgotheron



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 97

PostWysłany: Sro Sty 01, 2020 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up, oferta cały czas aktualna. Jakby ktoś się zdecydował to piszcie tutaj na maila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Morgotheron



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 97

PostWysłany: Sob Lut 15, 2020 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny up, ciekawe czy ktoś się pojawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laufer



Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 83

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraków jest naprawdę wspaniałym miastem. Jego urok jest po prostu niesamowity w moim przekonaniu!!!
________________________________
[url=http://pisaniepracmagisterskichtorun.pl/prace-magisterskie-a-rynek-pracy/]Magisterskie prace a rynek pracy[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sie 20, 2021 08:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Paruresis Forum Strona Główna -> Terapia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Paruresis Forum  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group